Kierownik produkcji

Naszym klientem jest firma produkującą maszyny przeznaczone
dla wielu branż produkcyjnych i usługowych, w tym
stolarsko-meblarskiej, automotive, przetwórstwa tworzyw sztucznych.
W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Gdańsk (okolice),

Zakres obowiązków:

1. Przygotowanie planów produkcji, i odpowiadanie za ich terminową realizację.
2. Przygotowywanie planów budżetu na następne okresy rozliczeniowe.
3. Nadzór nad procesem produkcji, zabezpieczenie narzędziowe i materiałowe.
4. Sprawy personalne – rekrutacja, oceny premiowe, urlopy, itp.
5. Nadzór od strony technicznej – dokumentacja rysunkowa, propozycje zmian.

Wymagania;

  • Doświadczenie przy budowie maszyn lub stanowisku adekwatnym – warunek konieczny
  • Wykształcenie min. wyższe
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Narzędzia wymagane do wykonania powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych, zaawansowanych projektach
  • STABILNE ZATRUDNIENIE NA KONKURENCYJNYCH  WARUNKACH OD ZARAZ

Umiejętności

Opublikowano w dniu

27 marca 2019