Kierownik robót sanitarnych

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko;

Kierownik robót

(miejsce pracy: Gdańsk)

Obowiązki:

  • Realizacja robót w oparciu o budżet
  • Opiniowanie i ocena wyników pracy inżynierów budowy oraz pracowników produkcyjnych
  • Rozliczanie podwykonawców z wykonania zadań rzeczowych
  • Prawidłowy odbiór, przyjęcie dostaw materiałów i urządzeń zgodnie z pozycjami z budżetu
  • Sporządzenie i analiza harmonogramów realizacyjnych (planowanie robót)
  • Zarządzanie zasobami środków produkcji na przydzielonej budowie
  • Kontrola jakości wykonywanych robót i ich zgodności z projektem wykonawczym
  • Współuczesnictwo w pozyskiwaniu zleceń
  • Nadzór nad prawidłowym rozładunkiem i składowaniem materiałów i urządzeń na terenie budowy
  • Nadzorowanie i kontrola pracy sprzętu i narzędzi będących własnością Spółki lub wynajętych na czas prowadzenia robót
  • Rozdzielenie zadań rzeczowych podległym pracownikom

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Środowiska lub pokrewne)
  • Doświadczenie pracy na budowie –  na stanowiskach kierowniczych min.1 rok
  • Doświadczenie min. 5 lat w instalacjach wewnętrznych (warunek konieczny)
  • Obsługa komputera (znajomość programów kalkulacyjnych lub/i projektowych, język obcy będą dodatkowym atutem)
  • Uprawnienia budowalne
  • Asertywność, wytrwałość, pewność siebie i gotowość do wspólpracy

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym w opraciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pracę w zgranym zespole
– niezbędne narzędzia pracy
– przyjazną atmosferę

Umiejętności

Opublikowano w dniu

28 marca 2019