Kontroler jakości

Oferta pracy

Jesteśmy profesjonalnym, lojalnym partnerem w biznesie dla właścicieli i zarządów firm. Rekrutujemy specjalistów i managerów wspierając rozwój organizacji. Świadczymy usługi w zakresie konsultingu personalnego na terenie całego kraju i za granicą. Zaufały nam duże i średnie organizacje produkcyjne i handlowe z kapitałem polskim i międzynarodowym.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót budowlanych bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej,
  • doświadczenie w branży produkcji budowlanej,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość rysunku technicznego budowlanego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie złożonego procesu produkcyjnego,
  • ciągłe doskonalenie istniejących procesów produkcyjnych,
  • realizowanie projektów ukierunkowanych na optymalizowanie produkcji i obniżenie kosztów,
  • umiejętność obsługi narzędzi Lean Manufacturing,
  • współpraca z różnorodnymi działami firmy,
  • tworzenie raportów dla Zarządu Spółki.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, renomowanej, międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia i umiejętności,
  • pakiet świadczeń medycznych,
  • niezbędne narzędzia do pracy.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) na adres e-mail: rekrutacja@hrinvest.pl z nazwą stanowiska w temacie wiadomości. Szerszych informacji udzielimy chętnie pod numerem telefonu +48 607 719 782

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.