Monter turbin

Oferta pracy

Firma HR Invest, oferująca wysokiej jakości usługi serwisowe (budowy, remonty i modernizacje) dla turbin, kotłów, AKPiA oraz urządzeń pomocniczych, na potrzeby nowych projektów, do pracy na terenie całego kraju oraz za granicą, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Montera turbin.

Wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne kierunek: mechanik, energetyk, ślusarz lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na elektrowniach lub elektrociepłowniach
  • Znajomość elektronarzędzi, sprzętu, technologii do obróbki mechanicznej
  • Uprawnienia energetyczne typu E (grupy drugiej eksploatacji) lub gotowość do wyrobienia
  • Mile widziana znajomość języków obcych (angielski, francuski lub niemiecki) – możliwość pracy za granicą
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziane uprawnienia: suwnice, hakowy, wózki widłowe, palnik

Obowiązki

  • Praca przy serwisach, remontach i budowie nowych turbin parowych
  • Obsługa elektronarzędzi, wykonywanie bieżących napraw
  • Praca w samodzielnej brygadzie
  • Praca na obiektach takich jak Pątnów, Karolin, Kozienice, Połaniec, Turów, Opole, Gdańsk
  • Praca za granicą w krajach takich jak Niemcy, Francja, Finlandia
  • Wykonywanie prac mechanicznych oraz ślusarskich

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki
  • Zwroty za przejazdy służbowe, zwroty za wydatki służbowe
  • Samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług technicznych
  • Kontrakty krótko i długo terminowe na terenie kraju i za granicą
  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach (przeważnie hotele ** i ***)
  • Wyżywienie lub diety,

- Ubrania robocze, sprzęt ochrony osobistej, wysoką dbałość o BHP
  • Pomoc w aktualizacji uprawnień oraz zdobywaniu nowych
  • Dodatkowe ubezpieczenie zbiorowe w PZU
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz dalszej kariery w energetyce

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) wraz ze skanem uprawnień E, na adres e-mail: rekrutacja@hrinvest.pl z tematem wiadomości „Monter turbin”. Szerszych informacji udzielimy chętnie pod numerem telefonu +48 661 359 023

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.