Przedstawiciel techniczno-handlowy

Oferta pracy

Jesteśmy profesjonalnym, lojalnym partnerem w biznesie dla właścicieli i zarządów firm. Rekrutujemy specjalistów i managerów wspierając rozwój organizacji. Świadczymy usługi w zakresie konsultingu personalnego na terenie całego kraju i za granicą. Zaufały nam duże i średnie organizacje produkcyjne i handlowe z kapitałem polskim i międzynarodowym.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,
  • znajomość podstaw elektrotechniki,
  • znajomość zagadnień foto-optyki,
  • umiejętność zarządzania relacjami z klientem,
  • umiejętność stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych, m.in. up-selling i crossselling,
  • umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B mile widziane,
  • znajomość pakietu Office,
  • mile widziana znajomość podstaw konfiguracji sieci TCP/IP,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku i branży zabezpieczeń lub elektrotechnicznej mile widziane.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie, rozwój i zarządzanie kontaktami z Klientami na terenie podległego regionu,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków,
  • Przygotowywanie, podpisywanie i nadzór nad realizacją umów handlowych,
  • Nadzór nad kompletacją dostaw i rozliczeń z Klientami,
  • Promocja firmy i produktów,
  • Kontrola należności Klientów z udziałem Działu Windykacji,
  • Zlecanie i nadzór nad zadaniami logistycznymi w Filii,
  • Opracowywanie prostych projektów technologii wykorzystania systemów firmy,
  • Nadzór nad jakością obsługi Klienta.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadniczej oraz premia miesięczna
  • uzależniona od wyników sprzedaży zespołu handlowego,
  • swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,
  • ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji,
  • pracę w zespole fajnych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań,
  • wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych,
    niezbędne narzędzia pracy.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) na adres e-mail: rekrutacja@hrinvest.pl z nazwą stanowiska w temacie wiadomości. Szerszych informacji udzielimy chętnie pod numerem telefonu +48 607 719 782

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.