Kierownik robót budowlanych branży elektrycznej

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik robót elektrycznych

Miejsce pracy: Wrocław, Poznań, Warszawa, Katowice

Opis stanowiska:

• kontrola jakości, bezpieczeństwa i zaawansowania robót instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki
• nadzór nad podwykonawcami,
• planowanie prac i optymalne wykorzystanie sprzętu oraz zaplecza budowy
• przygotowywanie niezbędnych raportów,
• weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót oraz kosztorysów i przedmiarów robót,
• kontrola terminowości wykonania prac

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji elektrycznych, automatyki,
• doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku,
• prawo jazdy kategorii B,
• uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
• gotowość do wyjazdów służbowych,
• umiejętność pracy w zespole,
• zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów,
• bardzo dobra znajomość pakietu programów MS OFFICE, Autocad,
• solidność i zaangażowanie w pracy,
• umiejętność kierowania i nadzorowania zespołu pracowników.
• mile widziana znajomość programów Eplan, WSCAD,
• mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
• mile widziana znajomość systemów automatyki HVAC

Oferujemy:

• zatrudnienie w formie umowy o pracę
• udział w ciekawych projektach
• pakiety świadczeń socjalnych
• przyjazną atmosferę pracy

Umiejętności

Opublikowano w dniu

30 kwietnia 2019