Kierownik Produkcji

Oferta pracy

Jesteśmy profesjonalnym, lojalnym partnerem w biznesie dla właścicieli i zarządów firm. Rekrutujemy specjalistów i managerów wspierając rozwój organizacji. Świadczymy usługi w zakresie konsultingu personalnego na terenie całego kraju i za granicą. Zaufały nam duże i średnie organizacje produkcyjne i handlowe z kapitałem polskim i międzynarodowym.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej dziesięcioletnie doświadczenie na stanowisku kierownika lub dyrektora produkcji w branży konstrukcji stalowych
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)
  • Praktyczna znajomość systemów ERP w planowaniu produkcji
  • Know-how w zakresie systemów zarządzania jakością
  • Mile widziana umiejętność sporządzania kalkulacji elementów konstrukcji
  • Silne predyspozycje kierownicze
  • Łatwość podejmowania decyzji
  • Silna i dynamiczna osobowość
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i chęć uczenia

Opis stanowiska:

  • Kierowanie działem produkcji i utrzymania ruchu (zespół ok. 500 osób)
  • Doskonalenie działu w kierunku produkcji przemysłowej
  • Zapewnienie wydajnej produkcji o wysokiej jakości
  • Ciągła optymalizacja procesów, procedur oraz organizacji pracy
  • Sporządzanie sprawozdań, ustalanie celów, działań i inwestycji
  • Kierowanie personelem oraz dbanie podnoszenie jego kwalifikacji
  • Odpowiedzialność za spełnianie wymogów dotyczących BHP oraz ochrony środowiska
  • Współpraca przy realizacji projektów rozwojowych oraz wdrażaniu systemu ERP do produkcji

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) na adres e-mail: rekrutacja@hrinvest.pl z nazwą stanowiska w temacie wiadomości. Szerszych informacji udzielimy chętnie pod numerem telefonu +48 607 719 782

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.