Specjalista ds. Planowania Produkcji

Dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji stali na skalę europejską poszukujemy kandydatów na stanowisko;

(miejsce pracy: woj. Pomorskie)

Obowiązki;

  • przygotowywanie specyfikacji produkcyjnej zgodnie z zamówieniem
  • tworzenie zamówień w programie produkcyjnym (Graphico)
  • kontrola i analiza wykonania planu – konsultacje z budowami
  • inicjowanie, dokumentowanie i planowanie działań zapobiegawczych, korygujących i optymalizacyjnych
  • bieżące korekty niezgodności dla wyrobu gotowego (zmiana ilości, wagi, średnicy, kształtu, długości pozycji)
  • archiwizacja dokumentacji produkcyjnej
  • kontakt z klientami
  • wsparcie przy analizach zakupu materiałów produkcyjnych
  • współudział przy ustalaniu terminów wysyłek

Wymagamy:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowany kierunek: budownictwo lub mechanika i budowa maszyn)
  • dobra znajomość komputera – w tym MS Excel
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętności analityczne
  • nastawienie na współpracę
  • proaktywność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • kursy i szkolenia z nastawieniem na rozwój zawodowy
  • atrakcyjne benefity i opiekę medyczną
  • wysokie wynagrodzenie ustalone wg. kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie

Umiejętności

Opublikowano w dniu

4 kwietnia 2019