Firma HR Invest na potrzeby bieżącego projektu poszukuje doświadczonych specjalistów na stanowisko:

Spawacz TIG.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
  • Spawanie metodą TIG pod rtg
  • Praca na nowoczesnej hali w pełnym wymiarze godzin

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 2 lata doświadczania w spawaniu rur metodą TIG
  • Umiejętność spawania rur ze stali węglowej lub nierdzewnej pod rtg
  • Mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne)
  • Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) na adres e-mail: rekrutacja@hrinvest.pl z nazwą stanowiska w temacie wiadomości. Szerszych informacji udzielimy chętnie pod numerem telefonu +48 661 359 023

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.