Manager ds. Importu

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menadżer ds. Importu
Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
  • Zarządzanie sekcją importu/exportu
  • Nadzór nad całym procesem importu/exportu towarów
  • Współpraca z zagranicznymi partnerami w zakresie dostaw i odbiorów towarów, budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów wewnątrz firmy
  • Nadzór nad prawidłowym prowadzaniem gospodarki magazynowej
  • Reprezentowanie firmy przed organami celnymi na terenie RP, budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobny stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość procedur i dokumentów celnych w imporcie/exporcie
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Asertywność, umiejętność zarządzania i współpracy w zespole,
  • Dobra znajomość pakietu Office
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz wykonywanych obowiązków
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w przyjaznym zespole.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

5 kwietnia 2019