Asystent projektanta-technolog

Dla naszego Klienta z regionu trójmiejskiego poszukujemy kandydata na stanowisko:

W związku z dynamicznym rozwojem strategicznym w całej Europie, tworzymy w Polsce Centrum usług wsparcia technicznego, celem pomocy organizacji w całej Europie z zakresu projektowania technicznego oraz doradztwa. Szukamy osób z pozytywnym nastawieniem i wysoka motywacja, doświadczonych i zorientowanych na rozwiązania i wyniki.

Potencjalny kandydat będzie pracował na rzecz krajów europejskich w dziedzinie rozwoju projektów.

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i projektowanie systemów w fazie przetargu i realizacji międzynarodowych projektów budowlanych
  • Wykonywanie podstawowych obliczeń konstrukcyjnych
  • Doradztwo techniczne dla Działu Handlowego
  • Kontakt z klientami dla optymalnych i najbardziej opłacalnych rozwiązań
  • Współpraca z działami wewnętrznymi: działem Technicznym, Handlowym i Logistyki

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość programu AutoCad i pakietu MS Office. Mile widziana znajomość programu BIM

Wymagania dodatkowe:

  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespołach w międzynarodowym środowisku
  • Zdolność do samodzielnej pracy, planowanie i organizowanie
  • Zorientowanie na klienta
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego w środowisku wielokulturowym
  • Intensywną naukę języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do pakietów sportowych
  • Wspólne aktywności sportowe i eventy
  • Współpraca z kreatywnym zespołem i w motywującej atmosferze

Umiejętności

Opublikowano w dniu

11 kwietnia 2019